12.10.2024 18:06
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1174 розіграли м'яч із центру поля
10’ М'яч за межами поля, вкидає Луиш Фигу
10’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
12’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
13’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Руд ван Нистелрой чітко вкинув м'яч у гру
21’ М'яч за межами поля, вкидає Габриэль Батистута
25’ Ну треба ж! Левент Кишш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
31’ Звонимир Бобан точно зіграв головою на партнера по команді!
37’ Відмінну передачу віддав Раимофф, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
38’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Габриэль Батистута легко вганяє м'яч у сітку воріт!
41’ Гравець команди Oblivion 1174 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Руд ван Нистелрой отримує попередження
47’ Бруно Араухо вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
47’ Раимофф втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
56’ Давид Трезеге неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
65’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
72’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
79’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Раимофф
87’ Гравець Бруно Араухо набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
89’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!