12.10.2024 17:18
Балтика Arena
1’ Футболісти команди Балтика 1425 розіграли м'яч із центру поля
2’ Суддя призначає пенальті. Марко Стоянович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
9’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Роберто Донадони
13’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
18’ Відмінну передачу віддав Онель Эрнандес, мабуть один із найкращих гравців команди Балтика 1425
23’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
27’ Гравець Дэннис Ячин набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
30’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
33’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Виктор Леоненко
40’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Балтика 1425 гра в середині поля
40’ Суддя призначає пенальті. Селестин Бабаяро пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
47’ Петр Чех важко ловить м'яч
50’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
52’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
59’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
66’ Ну треба ж! Онель Эрнандес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
73’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
78’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Левент Кишш...
82’ Після жахливої помилки захисника Виктор Леоненко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
82’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Деннис Бергкамп
90’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Олег Веретенников