12.10.2024 17:02
3’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
4’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
6’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Раимофф віддав пас в нікуди!
11’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
13’ Після прострільного удару по воротах Бруно Араухо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
21’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Клерк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
21’ Вдало віддав пас Сизв Мори своєму гравцю!
28’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
35’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ларс Шенк
38’ Ларс Шенк спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
41’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
45’ Шикарний аут та м'яч вкине Дэннис Ячин
54’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
62’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Карлос Клерк
72’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
74’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
77’ Раимофф порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
83’ Сильний та точний пас віддав Грэм Хейтер і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
86’ Квези Эньеама легко перехоплює прострільну передачу