12.10.2024 16:40
5’ Левент Кишш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
15’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Биксан Лизаразю віддав пас в нікуди!
18’ Жахливий та неточний пас віддав Алан Ширер своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
20’ Після невиразного відбору, атаку почав Бруно Араухо
26’ Мда... Звонимир Бобан... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
35’ Алан Ширер неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
44’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
48’ Алан Ширер у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
54’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
56’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франк Лебеф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
62’ Сильний удар по воротах, але Эдвин ван дер Сар у стрибку легко відбив цей м'яч!
65’ Небезпечний штрафний удар і Вилли Саньоль легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
69’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
71’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Oblivion 1174 гра в середині поля
73’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
80’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Габриэль Батистута
86’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді