12.10.2024 16:32
Астон Вилла Arena
1’ Футболісти команди Астон Вилла 1096 розіграли м'яч із центру поля
9’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
10’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
12’ Гравець команди Астон Вилла 1096 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Джон Руис отримує попередження
14’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
22’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
26’ Сандро Рамирес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
36’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
44’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
48’ Вдало віддав пас Владимир Нидергаус своєму гравцю!
51’ При виконанні кутового удару Бруно Араухо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
56’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
65’ Джон Руис точно зіграв головою на партнера по команді!
71’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Серж Дебле віддав пас в нікуди!
74’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Владимир Нидергаус
84’ Владимир Нидергаус віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
85’ Небезпечний штрафний удар і Стейси Брюстер легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
88’ Шикарний аут та м'яч вкине Сандро Рамирес
89’ Пауло Альмейда зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку