12.10.2024 16:22
Meercat Arena
1’ Футболісти команди Meercat 1445 розіграли м'яч із центру поля
7’ Після прострільного удару по воротах Тим ван Реммерсваал рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
8’ Юстин Коваль зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
9’ І знову Юстин Коваль віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
13’ Звездан Мисимович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
19’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
27’ Боротьба за м'яч у повітрі і Тим ван Реммерсваал буквально лягає на спину опонента!
27’ При виконанні кутового удару Альфредо Мариотти несподівано та красиво забиває ГОЛ!
29’ Дарина Горулько втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
35’ Рустам Худжамов грамотно грає на виході
42’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
45’ Сильний та точний пас віддав Юстин Коваль і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
46’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кристиан Поульсен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
54’ Вправно перехоплює м'яч Альфредо Мариотти
64’ У грубому підкаті Сандро Рамирес зносить суперника з ніг!
67’ Мда... Даниэль Шваб... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
77’ Жахливий та неточний пас віддав Юстин Коваль своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
79’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Звездан Мисимович
82’ Балаж Джуджак проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
87’ Юстин Коваль подав кутовий точно на голову своєму гравцю!