12.10.2024 16:16
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
9’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Саверио Болла
15’ Що ж робить гравець команди Fc Olimp 526, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
20’ Суддя призначає пенальті. Кевин Фолланд пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
23’ Суддя призначає пенальті. Хуан Бернат пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
25’ Кевин Фолланд практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
25’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
26’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хуан Бернат легко вганяє м'яч у сітку воріт!
31’ Саверио Болла порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
37’ Гравець Кинизела Мерсье набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
38’ Массимильяно Дель Паджера зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ Мейсон Маунт відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
46’ Мда... Кевин Фолланд... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
47’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Данило забиває приголомшливий м'яч у ворота!
51’ При спробі обійти суперника гравець Душан Влахович підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
51’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
52’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маркиньос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
54’ Дааа... Франсишку Консейсау не зміг прийняти пас від свого партнера...
63’ У грубому підкаті Ренату Саншеш зносить суперника з ніг!
67’ Після тонкої передачі м'яч отримує Мейсон Маунт
77’ Хуан Бернат віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
85’ Амедео Манчино неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!