12.10.2024 16:14
Zarafshon Arena
1’ Футболісти команди Zarafshon 872 розіграли м'яч із центру поля
5’ Раимофф вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
7’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пров Зямкин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ Анатолий Дудко грамотно грає на виході
18’ Після жахливої помилки захисника Джефри Стэнли без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
19’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
26’ Террел Хиггинсон добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
29’ Відібравши м'яч, Милан Борге віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
34’ Жахливий та неточний пас віддав Зозимос Россолимо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
42’ Боротьба за м'яч у повітрі і Элвин Клермон буквально лягає на спину опонента!
49’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Пров Зямкин
51’ У грубому підкаті Педро Уго Аморим зносить суперника з ніг!
57’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Левент Кишш
59’ Педро Уго Аморим спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
69’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
73’ При виконанні кутового удару Бруно Араухо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
73’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Террел Хиггинсон
82’ Джефри Стэнли точно зіграв головою на партнера по команді!
84’ Раимофф добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
89’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
89’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!