12.10.2024 16:14
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
7’ І знову Пров Зямкин віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
14’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
17’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
23’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Кайыргали Кетебаев
28’ Після жахливої помилки захисника Бруно Араухо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
29’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
34’ Джетт Белл фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
38’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дэннис Ячин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
44’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Джетт Белл
49’ Раимофф проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
54’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Левент Кишш правильно віддати пас на партнера!
57’ М'яч за межами поля, вкидає Адорджан Бабич
59’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
65’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Шинджи Кондо
66’ Раимофф відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
67’ Дэннис Ячин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
69’ Після прострільного удару по воротах Раимофф рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
77’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Дэннис Ячин
82’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Бруно Араухо отримує попередження
83’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Бруно Араухо віддав пас в нікуди!
93’ Сильний та точний пас віддав Кайыргали Кетебаев і команда впевнено спрямувалась у контратаку!