12.10.2024 16:06
Sparta Arena
1’ Команда Sparta 1392 розпочала з центру поля
4’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Яго Сантос
9’ Після образи суперника Карлос Клерк нахабно штовхає його!
11’ Вдало віддав пас Владимир Быстров своєму гравцю!
14’ Ну треба ж! Раимофф віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
19’ Сильний удар по воротах, але Александр Селихов у стрибку легко відбив цей м'яч!
22’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Карлос Клерк чітко вкинув м'яч у гру
27’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Максим Осипенко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
29’ Раимофф порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
36’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
37’ При виконанні кутового удару Сандро Рамирес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
41’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тим ван Реммерсваал отримує попередження
46’ Александр Селихов важко ловить м'яч
48’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
50’ Игорь Шалимов прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
55’ Раимофф вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
63’ Після жахливої помилки захисника Даниэль Шваб без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
63’ Раимофф фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
71’ Відібравши м'яч, Шамар Николсон віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
74’ Суддя призначає пенальті. Сандро Рамирес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
76’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
79’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Владимир Быстров не зміг потрапити по воротах!
82’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Лукман Аруна
87’ М'яч за межами поля, вкидає Леннерт Нильсен