12.10.2024 15:46
9’ Деукалайон Ксенакис вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
9’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
15’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Деян Караджич
21’ М'ячем у голову отримує Халид Булахруз. Сподіваємось все обійдеться...
25’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Раимофф правильно віддати пас на партнера!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пров Зямкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
27’ Леннерт Нильсен на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
30’ Гравець віддає наскрізний пас і Людовик Россет у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
35’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Людовик Россет зробив гарний підкат
37’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Пров Зямкин забиває ГОЛ!
39’ Карлос Клерк відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
44’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
53’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Раимофф
54’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
61’ Дидрик Викен грамотно грає на виході
66’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Людовик Россет
67’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Раимофф забиває ГОЛ!
67’ Людовик Россет зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
70’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
75’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Эдуардо Лопо
84’ Деукалайон Ксенакис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
84’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Раимофф легко вганяє м'яч у сітку воріт!
90’ Сандро Рамирес вдало навісив у штрафний майданчик суперника!