12.10.2024 15:40
spartak moskva Arena
1’ Команда spartak moskva 798 розпочала з центру поля
6’ М'яч за межами поля, вкидає Паоло Ди Чини
11’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Паоло Ди Чини
13’ Після жахливої помилки захисника Хоакин Фернандес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
15’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Мейсон Маунт
15’ Хуан Бернат відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
23’ Дааа... Лев Кривошеин не зміг прийняти пас від свого партнера...
25’ Данил Пруцев красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди spartak moskva 798
30’ Шикарний аут та м'яч вкине Данил Пруцев
32’ Яка передача і Юрий Горшков пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
37’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Паоло Ди Чини
38’ Яка передача і Душан Влахович пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
47’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
52’ Знову м'яч забирає Кевин Фолланд
59’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Иван Сергеев
67’ Мда... Данил Пруцев... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
75’ М'ячем заволодів Душан Влахович, але несподівано тут же його втратив!
77’ Сергей Юран добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
80’ Хоакин Фернандес добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
82’ Хуан Бернат на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
85’ Маркиньос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
89’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Лев Кривошеин