12.10.2024 15:32
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
11’ Після прострільного удару по воротах Ренату Саншеш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
12’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Рамон Антонио Карризоса
16’ М'ячем заволодів Франсишку Консейсау, але несподівано тут же його втратив!
19’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Бернат забиває ГОЛ!
21’ Небезпечний штрафний удар і Маркиньос легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
24’ Светозар Белкин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
32’ Симонайдс Караманлис спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
35’ Яка передача і Кевин Фолланд пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
40’ Відмінну передачу віддав Мефодий Дятлов, мабуть один із найкращих гравців команди Arezona 813
48’ Знову м'яч забирає Данило
50’ Светозар Белкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
55’ Хизока Хигути вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
56’ Хуан Бернат втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
56’ Знаменитий гравець Данило вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
63’ Мда... Мефодий Дятлов... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
68’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
75’ Після невиразного відбору, атаку почав Вадим Коробьин
77’ Нето головою відбиває м'яч
79’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Светозар Белкин...
82’ Після жахливої помилки захисника Данило без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
86’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
89’ Небезпечний штрафний удар і Мейсон Маунт легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!