12.10.2024 15:30
3’ Павел Недвед фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
11’ Бруно Араухо у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
17’ Луиш Фигу проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
18’ Команда Oblivion 1174 спокійно контролює м'яч у середині поля
21’ Суддя призначає пенальті. Бруно Араухо пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
26’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
31’ Дида грамотно грає на виході
40’ Зірвавши контратаку суперника, Марк Овермарс перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
48’ Гонсалу Рамуш у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
56’ Після прострільного удару по воротах Бруно Араухо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
57’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
61’ Бруно Араухо проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
64’ Габриэль Батистута проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
73’ Габриэль Батистута на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
78’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
87’ Після проходження флангом Луиш Фигу віддав точну передачу на протилежний фланг