12.10.2024 15:29
9’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Леннерт Нильсен
15’ Шикарний аут та м'яч вкине Сандро Рамирес
17’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис і непогано виносить його в центр поля
20’ Суддя призначає пенальті. Стина Блакстениус пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
23’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
26’ Лукман Аруна фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
33’ Тим ван Реммерсваал вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
39’ При виконанні кутового удару Тим ван Реммерсваал несподівано та красиво забиває ГОЛ!
42’ Сандро Рамирес практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
44’ Після легкого удару гравцем Карлос Клерк по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Бебето зробив гарний підкат
56’ Шикарний аут та м'яч вкине Ференц Пушкаш
59’ Леннерт Нильсен втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
62’ Жахливий та неточний пас віддав Франциско Салас своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
68’ Тис Дален показує найвищу техніку воротарської майстерності
70’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ксения Коваленко
72’ Відібравши м'яч, Раимофф віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
79’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
81’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Ксения Коваленко
90’ Після легкого удару гравцем Леннерт Нильсен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
91’ Сандро Рамирес порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт