12.10.2024 15:21
Oblivion Arena
1’ Команда Oblivion 1174 розпочала з центру поля
8’ Після проходження флангом Павел Недвед віддав точну передачу на протилежний фланг
12’ Суддя призначає пенальті. Лукман Аруна пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ Яка передача і Джанфранко Дзола пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
18’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал і непогано виносить його в центр поля
24’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
26’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
29’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
30’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
36’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
45’ Самир Насри зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
46’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Тим ван Реммерсваал
50’ Лотар Маттеус прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
52’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
59’ Раимофф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
65’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Дида вміло забирає м'яч!
72’ І з м'ячем Габриэль Батистута після ідеального підкату
77’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Клерк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
79’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Раимофф
81’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
83’ Гравець Джанфранко Дзола набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
86’ Шикарний аут та м'яч вкине Луиш Фигу