12.10.2024 15:15
2’ Небезпечний штрафний удар і Деукалайон Ксенакис легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
10’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Леонард Баумхауэр
20’ Після образи суперника Жан-Филипп Дени нахабно штовхає його!
23’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Тим ван Реммерсваал
26’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
29’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
33’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
39’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Андрис Буриан
47’ Леонард Баумхауэр фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
50’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Халид Булахруз отримує попередження
51’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
53’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
56’ Сильний та точний пас віддав Лукман Аруна і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
58’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
63’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Сандро Рамирес
69’ Жан-Филипп Дени спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
72’ Гравець команди Фк Тутаев 847 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Андрис Буриан отримує попередження
73’ Жан-Филипп Дени прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
79’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
83’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Жонатан Мало і непогано виносить його в центр поля
89’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Леннерт Нильсен