12.10.2024 15:13
2’ Суддя призначає пенальті. Антон Шиндер пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
5’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Марко Манкосу забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
7’ Гравець віддає наскрізний пас і Наталия Боярова у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
8’ Бруно Араухо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
11’ І знову Вол віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
14’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Жека Тарантино
20’ Боротьба за м'яч у повітрі і Левент Кишш буквально лягає на спину опонента!
24’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
27’ Яка передача і Вол пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
37’ Який незграбний пас віддав Жека Тарантино і м'ячем заволодів суперник!
47’ Шикарний аут та м'яч вкине Марко Манкосу
51’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Фабио Куальярелла легко вганяє м'яч у сітку воріт!
55’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Фабио Куальярелла забиває приголомшливий м'яч у ворота!
59’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Арина Кравець отримав сильну травму
65’ Жахливий та неточний пас віддав Бруно Араухо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
67’ Дэннис Ячин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
69’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Жека Тарантино
73’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
79’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
83’ Відібравши м'яч, Марко Манкосу віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
91’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гонсалу Рамуш