12.10.2024 15:07
Балтика Arena
1’ Команда Балтика 1425 розпочала з центру поля
10’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Денис Черышев
12’ Деукалайон Ксенакис зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Сандро Рамирес неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
21’ Ринат Дасаев на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
30’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
35’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Фернандо Кавенаги забиває приголомшливий м'яч у ворота!
38’ Лукман Аруна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
40’ Ринат Дасаев витягає дуже складний удар
42’ Сандро Рамирес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тим ван Реммерсваал забиває ГОЛ!
48’ Ринат Дасаев витягає дуже складний удар
54’ Мда... Леннерт Нильсен... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
59’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Лукман Аруна
63’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
66’ Після жахливої помилки захисника Пров Зямкин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
69’ Лукман Аруна практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
73’ Ну треба ж! Сейду Кейта віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
76’ Денис Давыдов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Балтика 1425
79’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сандро Рамирес
84’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Ринат Дасаев вміло забирає м'яч!
86’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Балтика 1425 гра в середині поля