12.10.2024 14:59
11’ Знаменитий гравець Валерий Лукашевич вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
11’ Боротьба за м'яч у повітрі і Бруно Араухо буквально лягає на спину опонента!
18’ Артур Сунде зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
21’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Артур Сунде і непогано виносить його в центр поля
29’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Александр Калабашкин
31’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Педро Уго Аморим забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
38’ Алдияр Сулейменов практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
45’ М'ячем заволодів Гонсалу Рамуш, але несподівано тут же його втратив!
54’ Ну треба ж! Алдияр Сулейменов віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
58’ Гравець Элио Давид набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
65’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Юрек Фюрст вміло забирає м'яч!
67’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
74’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Элио Давид
79’ Яка передача і Левент Кишш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
82’ Дааа... Александр Калабашкин не зміг прийняти пас від свого партнера...
89’ Зірвавши контратаку суперника, Левент Кишш перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю