12.10.2024 14:58
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
5’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Владимир Шаран забиває ГОЛ!
8’ Дмитрий Лепа порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
15’ Вдало віддав пас Владимир Лысенко своєму гравцю!
16’ Після жахливої помилки захисника Денис Руденко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
20’ Артур Рудько головою відбиває м'яч
22’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
26’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Артур Рудько вміло забирає м'яч!
32’ Педро Уго Аморим віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
35’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Сергей Политыло
44’ Артур Рудько легко перехоплює прострільну передачу
52’ Левент Кишш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
54’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Денис Руденко не зміг потрапити по воротах!
61’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
65’ Артур Карноза втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
65’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Дэннис Ячин
69’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
71’ Дэннис Ячин вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
79’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Левент Кишш чітко вкинув м'яч у гру
81’ Ех, Игорь Костюк... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
90’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Артур Карноза