12.10.2024 14:54
ВЕРДЕР Arena
1’ Футболісти команди ВЕРДЕР 1848 розіграли м'яч із центру поля
7’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Стейси Брюстер чітко вкинув м'яч у гру
11’ Після прострільного удару по воротах Рани Хедира рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
12’ Рани Хедира зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
12’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гонсалу Рамуш
15’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
19’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Бруно Араухо віддав пас в нікуди!
26’ Гонсалу Рамуш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
30’ Стейси Брюстер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
40’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Андреас Хинкель
47’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Бруно Араухо
52’ Андре Хан не зміг віддати пас! Явний брак техніки
61’ Юлиан Вайгль вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
68’ Андре Хан втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
69’ Андре Хан у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
75’ Мда... Антон Зиньковский... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
77’ Рани Хедира практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
79’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Дэннис Ячин
84’ Після жахливої помилки захисника Оливер Кирх без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
86’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Юлиан Вайгль легко вганяє м'яч у сітку воріт!
88’ Йенс Леманн неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!