12.10.2024 14:46
Meercat Arena
1’ Футболісти команди Meercat 1445 розіграли м'яч із центру поля
8’ Ну треба ж! Джули Эрт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
11’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Мария Тихонова правильно віддати пас на партнера!
14’ Вдало віддав пас Матильда Анна Люндорф своєму гравцю!
23’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Джули Эрт
24’ Після легкого удару гравцем Кадидиату Диани по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
31’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Юлия Анна Шевчук
38’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
39’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сандро Рамирес
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
45’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Тим ван Реммерсваал правильно віддати пас на партнера!
48’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
58’ Кадидиату Диани фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
61’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
65’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
67’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Лукман Аруна
71’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Юлия Анна Шевчук зробив гарний підкат
76’ Матильда Анна Люндорф проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
77’ Після легкого удару гравцем Халид Булахруз по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Деукалайон Ксенакис віддав пас в нікуди!
94’ Лукман Аруна прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах