12.10.2024 14:44
3’ Лукас Клостерманн втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
6’ Яка передача і Леннерт Нильсен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
10’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
13’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Леннерт Нильсен
22’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Узбекистан 1496 гра в середині поля
29’ Яссин Бунну головою відбиває м'яч
32’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Деукалайон Ксенакис віддав пас в нікуди!
41’ Александер Бюттнер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
46’ При спробі обійти суперника гравець Стейси Брюстер підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
47’ Лукас Клостерманн не зміг віддати пас! Явний брак техніки
56’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
59’ Рубен Диаш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
64’ І знову Лукман Аруна віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
66’ Станислав Сазонович неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ І з м'ячем Тим ван Реммерсваал після ідеального підкату
78’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Пров Зямкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
79’ Деукалайон Ксенакис порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
83’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
89’ Александер Бюттнер неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!