12.10.2024 14:38
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
8’ Раимофф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
10’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Халид Булахруз отримує попередження
13’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Дмитрий Лепа
20’ Відмінну передачу віддав Сандро Рамирес, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
23’ Сергей Политыло подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
26’ Артур Рудько на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
30’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Деукалайон Ксенакис отримує попередження
33’ Гравець віддає наскрізний пас і Халид Булахруз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
33’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Владимир Лысенко
34’ Після жахливої помилки захисника Деукалайон Ксенакис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
38’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Халид Булахруз отримав сильну травму
39’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Игорь Костюк
45’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Деукалайон Ксенакис
54’ Владимир Лысенко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
58’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
64’ Знову м'яч забирає Игорь Костюк
67’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
68’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сергей Пучков забиває ГОЛ!
73’ Ну треба ж! Денис Руденко віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
78’ Тим ван Реммерсваал неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
86’ Владимир Шаран порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт