12.10.2024 14:37
АНД Спорт Arena
1’ Команда АНД Спорт 831 розпочала з центру поля
5’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дэннис Ячин
8’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дэннис Ячин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Норайо Кита
19’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
28’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Харон Каподистрия...
38’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
41’ Жахливий та неточний пас віддав Иван Авнатамов своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
44’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
50’ Филиппо Симоне на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
51’ Норайо Кита проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
59’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Дэннис Ячин
61’ При виконанні кутового удару Бруно Араухо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
62’ М'ячем заволодів Мики Бернарди, але несподівано тут же його втратив!
70’ Сильний удар по воротах, але Филиппо Симоне у стрибку легко відбив цей м'яч!
78’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Иван Авнатамов
81’ Після невиразного відбору, атаку почав Норайо Кита
91’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр