12.10.2024 14:36
Fc Gemanoci Arena
1’ Футболісти команди Fc Gemanoci 806 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після жахливої помилки захисника Левент Кишш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
4’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
8’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Бруно Араухо
12’ Команда Fc Gemanoci 806 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
13’ Небезпечний штрафний удар і Наум Кулагин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Наум Кулагин віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
29’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Элиас Лакатош вміло забирає м'яч!
32’ Дэннис Ячин вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
42’ Фирун Кейта неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
44’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
46’ Ех, Гонсалу Рамуш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
52’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
55’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
59’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Фирун Кейта
65’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc Gemanoci 806! Видно злагодженість у діях!
74’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
78’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
82’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Иван Скрипка...
85’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
87’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
90’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Бруно Араухо легко вганяє м'яч у сітку воріт!