12.10.2024 14:28
9’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
10’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
19’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
27’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
29’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
36’ Вдало віддав пас Педро Уго Аморим своєму гравцю!
41’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тэдэо Фукуи забиває ГОЛ!
42’ Бруно Араухо точно зіграв головою на партнера по команді!
46’ Писти Надь зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
50’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гюнтер Буш
57’ Номики Ксенакис точно зіграв головою на партнера по команді!
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Педро Уго Аморим забиває приголомшливий м'яч у ворота!
64’ Олууотойин Оби фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
72’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Левент Кишш
79’ Що ж робить гравець команди ФК Гарбуша 862, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
85’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю