12.10.2024 14:25
Узбекистан Arena
1’ Футболісти команди Узбекистан 1496 розіграли м'яч із центру поля
4’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис
10’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Станислав Сазонович
17’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
24’ Станислав Сазонович добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
30’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Роланд Юхас забиває приголомшливий м'яч у ворота!
30’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
33’ Жахливий та неточний пас віддав Пер Мертезакер своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
36’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
40’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
41’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
43’ Александер Бюттнер віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Узбекистан 1496! Видно злагодженість у діях!
49’ Команда Узбекистан 1496 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
53’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
60’ Раимофф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
63’ Лукман Аруна віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
67’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Деукалайон Ксенакис
69’ Шохбоз Умаров фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
75’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Роланд Юхас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
87’ Пер Мертезакер не зміг віддати пас! Явний брак техніки