12.10.2024 14:13
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1175 розіграли м'яч із центру поля
7’ Раимофф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
10’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
10’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Ех, Павел Недвед... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
19’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Михаэль Баллак чітко вкинув м'яч у гру
23’ Після легкого удару гравцем Карлос Клерк по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
23’ Пров Зямкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
28’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
29’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Лукман Аруна
34’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
35’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Патрик Виейра
42’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
46’ Деукалайон Ксенакис практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
48’ Відмінну передачу віддав Михаэль Баллак, мабуть один із найкращих гравців команди Oblivion 1175
49’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Раимофф не зможе сам піти з поля
56’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
60’ Дааа... Тим ван Реммерсваал не зміг прийняти пас від свого партнера...
61’ Яка передача і Тим ван Реммерсваал пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
62’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
67’ І з м'ячем Михаэль Баллак після ідеального підкату
68’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Клерк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
69’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Самир Насри
72’ Жорсткий підкат та футболіст Сандро Рамирес падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
76’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
83’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
85’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
85’ Ну треба ж! Эрик Кантона віддав пас прямо в ноги своєму супернику!