12.10.2024 14:09
НОРД Arena
1’ Футболісти команди НОРД 1444 розіграли м'яч із центру поля
3’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Максим Глушенков
12’ Що ж робить гравець команди НОРД 1444, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
12’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Бруно Араухо отримав сильну травму
16’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
19’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Вессель Даммерс
22’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Стейси Брюстер забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
24’ Мда... Гонсалу Рамуш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
34’ Боротьба за м'яч у повітрі і Элдер Поштига буквально лягає на спину опонента!
38’ Норайо Кита зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
39’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Стейси Брюстер
41’ Після легкого удару гравцем Бруно Араухо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
41’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Педро Уго Аморим
44’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
45’ Зе Луиш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
46’ Знаменитий гравець Педро Уго Аморим вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
53’ При виконанні кутового удару Бруно Араухо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
53’ І з м'ячем Силвештре Варела після ідеального підкату
55’ Шикарний аут та м'яч вкине Бруно Араухо
60’ Жорсткий підкат та футболіст Гравець видалений падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
65’ Максим Глушенков вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
67’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
73’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
80’ Після жахливої помилки захисника Стейси Брюстер без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
83’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
85’ Гравець віддає наскрізний пас і Стейси Брюстер у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
88’ Ну треба ж! Норайо Кита віддав пас прямо в ноги своєму супернику!