12.10.2024 14:05
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
10’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
12’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Лукман Аруна
14’ І знову Деукалайон Ксенакис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
23’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Брайан Робсон правильно віддати пас на партнера!
26’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
32’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
39’ При виконанні кутового удару Карлос Клерк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
41’ Після образи суперника Сандро Рамирес нахабно штовхає його!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
50’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Тим ван Реммерсваал
57’ Леннерт Нильсен практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
62’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Лисандро Мартинес зробив гарний підкат
68’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Донни ван де Бек
72’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Пров Зямкин не зміг залишити поле без допомоги медиків
74’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
79’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Донни ван де Бек
80’ Небезпечний штрафний удар і Халид Булахруз легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
81’ М'ячем заволодів Хавьер Эрнандес, але несподівано тут же його втратив!
85’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Тим ван Реммерсваал