12.10.2024 14:00
Фк Киржач Arena
1’ Команда Фк Киржач 854 розпочала з центру поля
5’ І знову Герт Бергер віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
12’ Эрнан Анджелини спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
19’ Маттиа Марчионни від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
24’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
30’ Элиглуз Волович вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
36’ Гравець команди Фк Киржач 854 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Герт Бергер отримує попередження
36’ Знаменитий гравець Пров Зямкин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
40’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
44’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Раимофф
49’ Эрнан Анджелини відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Фк Киржач 854
53’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Диаболос Андриканис
53’ Знаменитий гравець Диаболос Андриканис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
58’ Після легкого удару гравцем Деукалайон Ксенакис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
63’ Сандро Рамирес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
69’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тим ван Реммерсваал
73’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сандро Рамирес
79’ Що ж робить гравець команди Фк Киржач 854, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
86’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Маттиа Марчионни