12.10.2024 13:59
НОРД Arena
1’ Команда НОРД 1444 розпочала з центру поля
5’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
6’ При виконанні кутового удару Леннерт Нильсен несподівано та красиво забиває ГОЛ!
8’ І знову Тим ван Реммерсваал віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
14’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
18’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Вессель Даммерс
20’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен
20’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Михэйло Вучинич не зможе сам піти з поля
24’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Деукалайон Ксенакис отримав сильну травму
27’ Деукалайон Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
32’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
32’ При спробі обійти суперника гравець Михэйло Вучинич підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
39’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Зелимхан Бакаев віддав пас в нікуди!
44’ Знаменитий гравець Пров Зямкин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
48’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сандро Рамирес правильно віддати пас на партнера!
53’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Сандро Рамирес
58’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Элдер Поштига
66’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
70’ Після легкого удару гравцем Халид Булахруз по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
74’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Силвештре Варела
79’ Аполлон Шастунов головою відбиває м'яч
83’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Силвештре Варела
83’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
86’ Силвештре Варела вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
89’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!