12.10.2024 13:52
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
4’ Знову м'яч забирає Трофим Виленский
14’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
22’ Норайо Кита проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
27’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
28’ М'яч за межами поля, вкидає Бруно Араухо
31’ Після прострільного удару по воротах Гонсалу Рамуш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
35’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
39’ Знаменитий гравець Гонсалу Рамуш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
40’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Норайо Кита забиває приголомшливий м'яч у ворота!
42’ Гравець видалений грамотно грає на виході
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
48’ Ашиль Лефевр порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
50’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!
51’ Норайо Кита віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
55’ Левент Кишш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
62’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Стейси Брюстер...
70’ Сильний та точний пас віддав Ашиль Лефевр і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
77’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гонсалу Рамуш
79’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Тидиани Босежюр
83’ Аурелио Торричелли віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
88’ Вдало віддав пас Норайо Кита своєму гравцю!