12.10.2024 13:43
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1848 розпочала з центру поля
8’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
10’ Гравець команди ВЕРДЕР 1848 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Андре Хан отримує попередження
15’ У грубому підкаті Андре Хан зносить суперника з ніг!
20’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
22’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Юлиан Вайгль
26’ Відібравши м'яч, Флориан Нойхаус віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
28’ Педро Уго Аморим порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
30’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
30’ Після прострільного удару по воротах Оливер Кирх рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
39’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Левент Кишш
44’ Рани Хедира від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
47’ Шикарний аут та м'яч вкине Левент Кишш
49’ Що ж робить гравець команди ВЕРДЕР 1848, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
57’ Вдало віддав пас Мехмет Шолль своєму гравцю!
65’ Йенс Леманн на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
67’ Томас Метцнер головою відбиває м'яч
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Педро Уго Аморим
83’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Рани Хедира чітко вкинув м'яч у гру
90’ Флориан Нойхаус віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!