12.10.2024 13:36
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1248 розіграли м'яч із центру поля
11’ Який незграбний пас віддав Сергей Щербаков і м'ячем заволодів суперник!
13’ Після образи суперника Виктор Грачёв нахабно штовхає його!
22’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Пров Зямкин не зміг потрапити по воротах!
24’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Сергей Закарлюка
30’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
31’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
36’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Арсений Бандеренко правильно віддати пас на партнера!
44’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
49’ Сандро Рамирес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Вадим Тищенко віддав пас в нікуди!
58’ Тим ван Реммерсваал порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
67’ Леннерт Нильсен не зміг віддати пас! Явний брак техніки
68’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
77’ Гравець віддає наскрізний пас і Вадим Тищенко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
77’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Василий Рац
87’ Після проходження флангом Виктор Грачёв віддав точну передачу на протилежний фланг
87’ При виконанні кутового удару Тим ван Реммерсваал несподівано та красиво забиває ГОЛ!