12.10.2024 13:34
Sparta Arena
1’ Футболісти команди Sparta 1392 розіграли м'яч із центру поля
11’ Яка передача і Сандро Рамирес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
11’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Леннерт Нильсен
14’ Роман Павлюченко фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
23’ М'яч за межами поля, вкидає Денис Глушаков
25’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
28’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
31’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Леннерт Нильсен правильно віддати пас на партнера!
40’ Эйнджел Гомес практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
43’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Максим Ненахов
47’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Рубен Собрино
53’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Леннерт Нильсен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
56’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
65’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
67’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Максим Ненахов
70’ Ех, Гус Тил... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
73’ Матвей Сафонов непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
76’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
88’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
90’ Шикарний аут та м'яч вкине Гус Тил