12.10.2024 13:28
5’ Дааа... Шиджеру Торияма не зміг прийняти пас від свого партнера...
12’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Тим ван Реммерсваал
18’ Раимофф фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
24’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
25’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
30’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Тим ван Реммерсваал
32’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Норайо Кита забиває приголомшливий м'яч у ворота!
33’ Яка передача і Бруно Араухо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
35’ Дарио Паолетти точно зіграв головою на партнера по команді!
40’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
49’ Яммону Беланже спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
53’ Зірвавши контратаку суперника, Дарио Паолетти перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
55’ Що ж робить гравець команди Nizhny Novgorod 861, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
58’ Яммону Беланже на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
64’ Педро Уго Аморим порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
66’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Шиджеру Торияма
73’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
74’ Яка передача і Тим ван Реммерсваал пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
76’ Раимофф прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
84’ Тим ван Реммерсваал прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
87’ Після тонкої передачі м'яч отримує Яммону Беланже