12.10.2024 13:20
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1175 розіграли м'яч із центру поля
3’ Эрик Абидаль відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Oblivion 1175
11’ Дида показує найвищу техніку воротарської майстерності
16’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Раимофф
21’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Лотар Маттеус правильно віддати пас на партнера!
25’ Знову м'яч забирає Деукалайон Ксенакис
29’ М'ячем заволодів Джанфранко Дзола, але несподівано тут же його втратив!
33’ І знову Джанфранко Дзола віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
37’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
42’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Джанфранко Дзола...
48’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пров Зямкин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
49’ Знову м'яч забирає Дэннис Ячин
51’ Яка передача і Сандро Рамирес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
58’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
60’ Самир Насри проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
60’ Гравець віддає наскрізний пас і Тьерри Анри у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
68’ Ну треба ж! Сандро Рамирес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
77’ Тьерри Анри на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
87’ Сильний та точний пас віддав Лотар Маттеус і команда впевнено спрямувалась у контратаку!