12.10.2024 13:18
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
11’ І з м'ячем Павел Недвед після ідеального підкату
11’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
14’ Вправно перехоплює м'яч Карлос Клерк
15’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
22’ Тьерри Анри порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
28’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
31’ Після прострільного удару по воротах Раимофф рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
32’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Ариэль Ортега зробив гарний підкат
39’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
45’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Лукман Аруна
54’ Сильний удар по воротах, але Дида у стрибку легко відбив цей м'яч!
63’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
66’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Клерк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
72’ Тьерри Анри фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
77’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Самир Насри і непогано виносить його в центр поля
82’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
86’ Карлос Клерк практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!