12.10.2024 13:18
4’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
7’ Гравець Денис Бирючков набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
17’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
19’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
27’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
30’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Джон Уайлдер
37’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Леннерт Нильсен
41’ Денис Бирючков проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
44’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
46’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
50’ Деукалайон Ксенакис подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
60’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
69’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
72’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
80’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Деукалайон Ксенакис
86’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт