12.10.2024 13:14
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
4’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
11’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
18’ Жахливий та неточний пас віддав Брайан Робсон своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
26’ Ех, Брайан Робсон... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
30’ Гравець віддає наскрізний пас і Маттео Дармиан у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
33’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
39’ Петер Шмейхель головою відбиває м'яч
42’ Гравець Раимофф набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
49’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
54’ Синдзи Кагава втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
55’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
57’ Халид Булахруз практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
63’ Команда Манчестер 1667 спокійно контролює м'яч у середині поля
67’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
72’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Синдзи Кагава чітко вкинув м'яч у гру
75’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
77’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
81’ Деукалайон Ксенакис фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
90’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Майкл Каррик