12.10.2024 13:06
Stallion Arena
1’ Команда Stallion 1742 розпочала з центру поля
6’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Жо Алвес
16’ Дааа... Жо Алвес не зміг прийняти пас від свого партнера...
22’ Що ж робить гравець команди Stallion 1742, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
27’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
30’ Гравець Лукман Аруна набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
32’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Леннерт Нильсен чітко вкинув м'яч у гру
39’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
39’ Який незграбний пас віддав Леннерт Нильсен і м'ячем заволодів суперник!
42’ Шикарний аут та м'яч вкине Деукалайон Ксенакис
45’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Лукман Аруна
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
47’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Леннерт Нильсен
50’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
52’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
57’ Відібравши м'яч, Стивен Цубер віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
61’ Після жахливої помилки захисника Карлос Клерк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
66’ Мда... Жо Алвес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
68’ Гравець команди Stallion 1742 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Алексей Березуцкий отримує попередження
74’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
75’ Мда... Лукман Аруна... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
77’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
80’ Ех, Адольфо Гайч... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
84’ Алан Дзагоев зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
89’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений