12.10.2024 13:05
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
2’ Харон Каподистрия відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди АНД Спорт 831
3’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
6’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
8’ Суддя призначає пенальті. Лукман Аруна пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
12’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
17’ Тим ван Реммерсваал прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
19’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
26’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сандро Рамирес буквально лягає на спину опонента!
33’ Филиппо Симоне грамотно грає на виході
39’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Эдмилсон Ломбадо правильно віддати пас на партнера!
40’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Деукалайон Ксенакис забиває ГОЛ!
44’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
44’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ Тим ван Реммерсваал не зміг віддати пас! Явний брак техніки
54’ І знову Митчум Элдридж віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
57’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Лукман Аруна
61’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Тим ван Реммерсваал
69’ Сандро Рамирес подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
76’ Який незграбний пас віддав Деукалайон Ксенакис і м'ячем заволодів суперник!
83’ Після проходження флангом Деукалайон Ксенакис віддав точну передачу на протилежний фланг
91’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Раимофф