12.10.2024 13:01
Фк Киржач Arena
1’ Команда Фк Киржач 854 розпочала з центру поля
9’ Норайо Кита від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
14’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гонсалу Рамуш
19’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Тим ван Реммерсваал
23’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Раимофф
32’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
41’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Раимофф
44’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
50’ Михэли Олах вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
51’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
52’ Гравець віддає наскрізний пас і Михэли Олах у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
55’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
65’ Відібравши м'яч, Герт Бергер віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
75’ І знову Гонсалу Рамуш віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
76’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пров Зямкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
77’ М'ячем заволодів Тим ван Реммерсваал, але несподівано тут же його втратив!
79’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
84’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Эрнан Анджелини
86’ Після образи суперника Левент Кишш нахабно штовхає його!