12.10.2024 12:57
spartak moskva Arena
1’ Команда spartak moskva 798 розпочала з центру поля
6’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кевин Фолланд забиває приголомшливий м'яч у ворота!
7’ Иван Сергеев втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
7’ Рубен де Вит спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
15’ Антонен Обер точно зіграв головою на партнера по команді!
16’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кевин Фолланд забиває ГОЛ!
23’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Паоло Ди Чини чітко вкинув м'яч у гру
24’ Рубен де Вит проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
31’ Рубен де Вит у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
35’ Хоакин Фернандес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
45’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сергей Юран
51’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Душан Влахович
55’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Лев Кривошеин
56’ Ренату Саншеш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
58’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Лев Кривошеин
60’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
64’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Рубен де Вит
68’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Душан Влахович отримує попередження
72’ Гравець Мейсон Маунт набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
77’ Иван Сергеев віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди spartak moskva 798! Видно злагодженість у діях!
81’ Після проходження флангом Данил Пруцев віддав точну передачу на протилежний фланг
83’ Вдало віддав пас Паоло Ди Чини своєму гравцю!
85’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
90’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Лев Кривошеин