12.10.2024 12:53
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1496 розпочала з центру поля
4’ Гонсалу Рамуш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
8’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Раимофф забиває ГОЛ!
9’ Стейси Брюстер втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
11’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Левент Кишш
14’ Після прострільного удару по воротах Педро Уго Аморим рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
20’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Узбекистан 1496 гра в середині поля
22’ Жахливий та неточний пас віддав Ричард Цар своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
31’ Зірвавши контратаку суперника, Раимофф перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
37’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Александер Бюттнер забиває ГОЛ!
40’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Пров Зямкин
50’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
53’ Відмінну передачу віддав Левент Кишш, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
60’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Тим ван Реммерсваал
64’ Жорсткий підкат та футболіст Вильям Квист падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
66’ Станислав Сазонович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
69’ Лукас Клостерманн віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
72’ Роланд Юхас віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
82’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
89’ Ну треба ж! Раимофф віддав пас прямо в ноги своєму супернику!