12.10.2024 12:52
Узбекистан Arena
1’ Футболісти команди Узбекистан 1496 розіграли м'яч із центру поля
6’ Гравець віддає наскрізний пас і Пер Мертезакер у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
6’ Гравець Вильям Квист набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
16’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Шохбоз Умаров
18’ Гравець віддає наскрізний пас і Шохбоз Умаров у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
19’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
29’ Шохбоз Умаров втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
29’ Сильний та точний пас віддав Сандро Рамирес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
36’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
41’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Дэннис Ячин
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
49’ М'яч за межами поля, вкидає Шохбоз Умаров
58’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
61’ Суддя призначає пенальті. Александер Бюттнер пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
63’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
67’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
73’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
73’ Після тонкої передачі м'яч отримує Леннерт Нильсен
78’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Халид Булахруз віддав пас в нікуди!
86’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пров Зямкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
86’ Вильям Квист вдало навісив у штрафний майданчик суперника!