12.10.2024 12:48
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
8’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Ренату Саншеш
17’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хоакин Фернандес
17’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хуан Бернат легко вганяє м'яч у сітку воріт!
22’ Даниил Корнышев відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Monako 542
23’ Макс Ларивьер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
26’ Після прострільного удару по воротах Франсишку Консейсау рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
28’ Макс Ларивьер легко перехоплює прострільну передачу
29’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кевин Фолланд забиває приголомшливий м'яч у ворота!
32’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Матье Жиль забиває приголомшливий м'яч у ворота!
34’ Після тонкої передачі м'яч отримує Мейсон Маунт
38’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc Monako 542 гра в середині поля
40’ Зірвавши контратаку суперника, Адам Игве перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
43’ Ренату Саншеш добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
47’ Після невиразного відбору, атаку почав Гари Брюне
48’ Гравець команди Fc Monako 542 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гари Брюне отримує попередження
49’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Душан Влахович легко вганяє м'яч у сітку воріт!
53’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
55’ Хуан Бернат порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
63’ Дааа... Мейсон Маунт не зміг прийняти пас від свого партнера...
67’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
68’ М'ячем у голову отримує Франсишку Консейсау. Сподіваємось все обійдеться...
76’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Матье Жиль...
81’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
83’ Гравець віддає наскрізний пас і Яго Аспас у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ Франсишку Консейсау спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!